Mededeling

Collapse
No announcement yet.

Tweedehands Mazda MX-5... aanrader?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Tijd
  • Tonen
Clear All
new posts

  • #41
    Oorspronkelijk geplaatst door brammelo Bekijk Berichten
    Nog nooit nodig gehad. Dan koop je beter een coupé, geen cabrio. Destijds met de Saab cabrio bij -25 rondgereden in Finland en was geen enkel probleem.
    Dat wist ik eigenlijk niet. Dat het bij zo'n temperatuur nog zou meevallen. Ik kan me wel inbeelden dat de top wel omhoog gaat vanaf het begint te regenen :p

    Voorlopig spreekt het 2006 model me nog het meest aan qua prijs, maar is dat ook betrouwbaar gezien de leeftijd? Maw: 10 jaar oud. Voor een paar duizend euro meer kan je wel een 2010 model of recenter krijgen maar dan zit ik al tegen de 15K of meer.

    Comment


    • #42
      Oorspronkelijk geplaatst door Geert Bekijk Berichten
      Bonus malus staat bij mij nu op -2.
      Voor de Peugeot betaal ik nog 670€ mini omnium.
      Voor de Mazda 1090€ voor volledige omnium.
      Voor mezelf vind ik het ook nog veel.
      Ik zit voor de C4 1.6hdi 110pk aan 613 euro voor mini omnium.
      Opel Vectra 1.6, Bouwjaar 1992, gekocht: 2000, (januari 2003: Total Loss)
      Citroën Saxo 1.1 Bic 5-deurs, Bouwjaar: september 1998, gekocht: februari 2003 (Verkocht: augustus 2010)
      Citroën C4 1.6 HDI 110 pk berline, Bouwjaar: maart 2007, gekocht: juli 2010 (Ingeruild: februari 2017)
      Renault Megane Grandtour GT TCe 205 EDC 2017

      Comment

      Working...
      X