Oorspronkelijk geplaatst door SK_0909
Bekijk Berichten
Mededeling
Collapse
No announcement yet.
Opmerkelijke tweedehandswagens.
Collapse
This topic is closed.
X
X
-
Oorspronkelijk geplaatst door nickotje Bekijk Berichten
Comment
-
Oorspronkelijk geplaatst door Stef69 Bekijk Berichtenvolgens mij RWD
Prijs is inderdaad vrij hoog, maar deze is omgebouwd met een turbo maxi kit lijkt mij, dus prijs stijgt hierdoor wel denk ik dan1988 renault super 5 baccara (weekend oldie)
1987 volvo 340 GL (daily oldie)
2006 seat altea (daily)
Comment
-
Oorspronkelijk geplaatst door Debomma Bekijk BerichtenZouden zo'n mensen niet denken : "Amai, vandaag 100 hits op mijn zoekertje! Mijne ottoo is echt wel serieus gewild!"
en dat op een deftige voorkomende (ook wel saaie ma goed) golf 6, ongelofelijk, teveel marginalen met geld in dit land, in de meeste landen geraken die nergens en zie je zoiets dan ook niet :-)
zoiets verwacht ik op een golf 3.
Comment
-
Comment
-
Oorspronkelijk geplaatst door Diabolic Bekijk Berichten
Deze auto's zijn volgens mij wel een goede investering want kheb die prijzen toch nog niet zien dalen, integendeel zelfs.
Comment
-
Oorspronkelijk geplaatst door Diabolic Bekijk Berichten
Heb zo een zilvere ééns zien vertrekken. Fuck man ik verschoot.
Comment
-
Oorspronkelijk geplaatst door exacorta Bekijk BerichtenIk wil echt ooit zoiets eens gehad hebben
Zo bruut met die zalige V8, maar toch alle luxe en comfort en ik vermoed voor de massa een zeer hoog sleepergehalte.2006 Audi A4 Avant S-Line 2.0 TDI (2006-2016)
2016 Skoda Octavia RS 230 combi (2016-2023)
2023 Skoda Enyaq SUV Coupé
Comment
-
Oorspronkelijk geplaatst door Diabolic Bekijk BerichtenBMW X5 45e
Comment
-
Oorspronkelijk geplaatst door Diabolic Bekijk Berichten
Comment
-
Comment