Mededeling
Collapse
No announcement yet.
't Zoveelste Humor-topic
Collapse
This topic is closed.
X
X
-
-
Oorspronkelijk geplaatst door PHlL1 Bekijk BerichtenVind jij dit echt grappig?
Comment
-
-
Oorspronkelijk geplaatst door JeroenM Bekijk BerichtenLady Astor: Als ik je vrouw was, Winston, dan deed ik gif in je thee.
Winston Churchill: Als ik je man was, Nancy, dan dronk ik hem.
Op een dineetje berispte een vrouwelijk parlementslid Winston Churchill omdat hij zat was. Hij repliceerde scherp: ''En u, mevrouw, bent lelijk. Maar ik zal morgen weer nuchter zijn."
George Bernard Shaw nodigde Winston Churchill uit op de première van een van zijn toneelstukken: "Eén kaartje voor jou en eentje voor een vriend, als je er een hebt."
In zijn antwoord schreef Churchill dat hij niet kon komen: "Kan ik de kaartjes krijgen voor de tweede avond als die er is tenminste?"
Hoe richt men een bedrijf te grond?
1. Met gokken: dat gaat 't snelst.
2. Met vrouwen: dat is 't mooist.
3. Met computers: dat is 't zekerst
Comment
-
Comment
-
Oorspronkelijk geplaatst door Ceke Bekijk BerichtenTis maar een vogeltje!
Moest het een mens geweest zijn, dan postte iedereen waarschijnlijk "haha een golfbal in z'n noten..."
Comment
-
Oorspronkelijk geplaatst door AlexisWas grappig om je bij het vertrekken elke 90° bocht al clutchdumpend scheef te zien nemen om je kar wat te sparen
Comment
-
Comment