Indien dit uw eerste bezoek is, check dan eerst de FAQ door op bovenstaande
link te klikken. Mogelijk moet u register
vooraleer u kan posten: klik op de 'registreren'-link hierboven om verder te gaan. Om berichten te lezen kiest u het forum dat u wenst te bezoeken in bovenstaande lijst.
Ik heb die cd hier nog liggen. Elke keer kippevel en goei herinneringen als ik ze opzet. Wat een energie.
Alleen soms een beetje jammer van hun geitenwollensokkengedachtengoed erachter.
Die verschillen in muzieksmaak maken alles net zo mooi.
Ik leer bij door te klikken op wat ik anders niet klik.
Gisteren deze gaan kijken in de AB. Wisselend, vond ik. Mooie cello en percussie. En dit gaf me kippevel.
Set was ook veel te kort, pas om 21u15 zijn ze begonnen (na een opwarmact van een Canadees) en om 22u05 deden ze al hun laatste nummer.
Ik kan veel muziek smaken, maar bij sommige nummers heb ik toch mijn bedenkingen. Deze is natuurlijk wel mooi!
Live muziek ervaren is meestal helemaal anders dan op cd ook, ik kan daar enorm van genieten. De laatste tijd ga ik terug wat meer optredens kijken ook.
Zou graag naar AB in de AB gaan kijken, maar ben daar nog ni geweest en vrees voor parking enzo. Vind ook gene kandidaat om me mij mee te gaan. AB is Alter Bridge trouwens. Volgende week woensdag dacht ik.
Comment