Indien dit uw eerste bezoek is, check dan eerst de FAQ door op bovenstaande
link te klikken. Mogelijk moet u register
vooraleer u kan posten: klik op de 'registreren'-link hierboven om verder te gaan. Om berichten te lezen kiest u het forum dat u wenst te bezoeken in bovenstaande lijst.
Mededeling
Collapse
No announcement yet.
Winter in het land, post hier foto's van je wintervuile wagen!
was een auto waar ik op onverklaarbare wijze zeeeeer graag mee reed.
Een tank, trok niet op, maar zo relax, zo cruisin' style, zo een massief blok.
Hoe is 't nog met de jouwe, was die nu verkocht of ben ik mis?
Als ie koud staat rijdt hij inderdaad als astmatische mankepoot, maar éénmaal warm rijdt hij (voor mij dan) echt zalig. De teller staat momenteel op 291.000km al komt er de laatste tijd weinig bij omdat ik zoveel mogelijk met de fiets naar het werk rij. Hij is zeker nog niet verkocht en gaat pas weg als ie uiteen valt.
zalig
Soms heb ik zin om nog eens eentje te kopen, ze kosten echt geen geld tegenwoordig (1000 a 4000 euro).
Maar 'k ga me er niet aan wagen, ik zou nog zo veel willen kopen dat te gek is om uit te leggen...
edit:
dit was trouwens het einde.... 'k ben er nog zo de depanneur mee opgereden. Motor werd er uit gehaald door de garage om in een andere over te zetten, had slechts 220 000 km en steeds perfect onderhouden.
Comment