Mededeling
Collapse
No announcement yet.
Muziek-topic nummer 9!
Collapse
X
-
Een "echte" autoliefhebber is voor mij iemand die alle soorten wagens kan waarderen.
2025 - BMW 1.20 (170 pk) - M Sport Pack Pro in Skyscraper Grau
Comment
-
Ook sommige Vlaamse ”artiesten” gingen wel eens grasduinen bij grootmeesters:
+ YouTube Video
+ YouTube Video Last edited by DACIA DUSTER DRIVER; 20/09/2020, 13:40.
Comment
-
Ah, dat van Eric Carmen wist ik niet, schitterend nummer! Naar mijn stadsgenote Dana Winner luister ik niet zo vaak, doe mij toch maar Mozart danEen "echte" autoliefhebber is voor mij iemand die alle soorten wagens kan waarderen.
2025 - BMW 1.20 (170 pk) - M Sport Pack Pro in Skyscraper Grau
Comment
-
‘Jeanny’, de wereldhit van de overleden Oostenrijkse rocker Falco, wordt verfilmd. Dat hebben de Duitse publieke omroep MDR en de Oostenrijkse publieke omroep ORF, die de thriller zullen produceren, donderdag bekendgemaakt. Het nieuws is opmerkelijk omdat de song, toen hij in 1985 uitgebracht werd, door een resem radiozenders geweerd werd vanwege de suggestieve tekst.
Comment
-
Geen slechte cover van het origineel van Chris Isaac. Haar smoeltje doet ook wel iets natuurlijkEen "echte" autoliefhebber is voor mij iemand die alle soorten wagens kan waarderen.
2025 - BMW 1.20 (170 pk) - M Sport Pack Pro in Skyscraper Grau
Comment
Comment