't Is toch een Duitser die wint?
Mededeling
Collapse
No announcement yet.
Knappe filmpjes
Collapse
This topic is closed.
X
X
-
-
Oorspronkelijk geplaatst door Lotuzzz Bekijk BerichtenMaar kerel
Dat resultaat
5 sterren
Comment
-
Oorspronkelijk geplaatst door Lotuzzz Bekijk Berichten't Is toch een Duitser die wint?
Comment
-
In elk geval tests zoals ik ervan houd: Rijden en babbelen, geen tamtam.
Comment
-
Oorspronkelijk geplaatst door gTa Bekijk BerichtenZeg wel. Inzake driveability de GT3 RS geklopt zien, miljaarde.Ook Tim Schrick was er compleet weg van.
Oorspronkelijk geplaatst door Lotuzzz Bekijk Berichten't Is toch een Duitser die wint?
Comment
-
Hé, pas op, 't gaat hier niet over de eigenschappen van de auto's in globo, 't is een zeer subjectieve test, en het is ook maar één mening, hè.
I mean ... de Mondeo eindigt 9e, rijdt leuk ja maar er zijn minstens 10 karren die leuker rijden dan die, b.v. Boxster, Elise, Focus, gewone 911, Audi TTS, ... Of nog, de Merc SLK Black Series eindigt hier laatste, zijnde de 10e plaats, vóór alle andere die niet in de ranking staan, maar de commentaren zijn verre van positief ... wat dus van alle andere auto's die niet in de ranking staan hier, nog slechtere auto's zou maken op 't vlak van rijdynamiek/plezier e.a.? De Merc C wordt in die test "misschien wel het meest sublieme chassis ooit op een berline" genoemd (en niet geheel onterecht, want de C is een steengoed rijdende auto), terwijl 'ie in andere tests b.v. wél verliest van z'n concurrenten die hier niet te zien zijn, op 't vlak van rijdynamiek, en terwijl de C 63 AMG wel keer op keer het onderspit moet delven tgo. de M3 op dat vlak, terwijl de M3 in de test hier zwaar wordt verweten onprecies te zijn en niet voor de track te kunnen dienen ... terwijl de Stig in TopGear wél met die M3 een appeltje op de apex raakte van take 1 (i.t.t. de C 63 AMG die, weliswaar mer Jeremy aan het stuur, het ding keer op keer miste). Er is niet één Ferrari te zien in de test, waar is b.v. die F430 Scuderia, genoegzaam bekend als één van de best rijdende auto's van het moment? Enzovoort. Zéér veel zaken zijn deze test aan te wrijven.
Daarom : die test is leuk, en zal zeker enige waarheid bevatten (alle geteste karren rijden leuk), maar dat rangljist-gedoe loopt 't gevaar om door sommigen weer letterlijk opgevat en gequotet te worden in één of andere discussie en daar kan die voor mij eerlijk gezegd niet voor dienen.
Comment
-
Oorspronkelijk geplaatst door Simoni Bekijk BerichtenDat besef ik maar al te goed! Ik dacht exact hetzelfde terwijl ik de test bekeek.
Maar soms is 't gewoon leuk om u van den domme te houden en zoiets als pure waarheid onder de neus van M3ers en Porschisten te schuiven
't Is wel de eerste test die ik zie waarbij de R8 wint van de Porsche. (mede door 't kletsnatte parcour uiteraard) Hij rijdt ongetwijfeld schitterend, maar op een droog circuit kan hij no way tippen aan een GT3 RS... daar ben ik van overtuigd! En qua looks al zeker niet...
Comment
-
Oorspronkelijk geplaatst door Maxime Soete Bekijk BerichtenIk vind toch wel dat ge een R8 niet kunt vergelijken met een M3... 't Concept is volledig anders!
't Is wel de eerste test die ik zie waarbij de R8 wint van de Porsche. (mede door 't kletsnatte parcour uiteraard) Hij rijdt ongetwijfeld schitterend, maar op een droog circuit kan hij no way tippen aan een GT3 RS... daar ben ik van overtuigd! En qua looks al zeker niet...(alhoewel, hoe de M3 de bocht door kwam
)
En dat van de GT3 zeggen ze idd ook, de Porsche is gewoon nog veel meer 'race' dan de rest... Logisch ook
Comment
-
-
James Bond parking in Luxemburg
Dit weekend even naar Luxemburg geweest. Parking van het hotel was echt supercool, hier is de link waar ik het filmpje heb gezet http://www.youtube.com/watch?v=kzGehtll8BQ
Comment
-
Oorspronkelijk geplaatst door woehaaa Bekijk BerichtenDit weekend even naar Luxemburg geweest. Parking van het hotel was echt supercool, hier is de link waar ik het filmpje heb gezet http://www.youtube.com/watch?v=kzGehtll8BQ
zalig
Comment
-
-
Oorspronkelijk geplaatst door woehaaa Bekijk BerichtenDit weekend even naar Luxemburg geweest. Parking van het hotel was echt supercool, hier is de link waar ik het filmpje heb gezet http://www.youtube.com/watch?v=kzGehtll8BQ
Comment
-
Belgische Clio Cup op een nat Zolder
Zelfs de interventiewagens brachten het er niet kreukvrij vanaf
En ook prachtige races op Francorchamps, die Desaeger is toch echt wel een ettertje.
Last edited by Lotuzzz; 24/05/2008, 12:09.
Comment
-
Bekijk je favoriete video's, luister naar de muziek die je leuk vindt, upload originele content en deel alles met vrienden, familie en anderen op YouTube.
Comment
Comment