Indien dit uw eerste bezoek is, check dan eerst de FAQ door op bovenstaande
link te klikken. Mogelijk moet u register
vooraleer u kan posten: klik op de 'registreren'-link hierboven om verder te gaan. Om berichten te lezen kiest u het forum dat u wenst te bezoeken in bovenstaande lijst.
Neen, Bavaria Motors ofzo...maar 't is niet van hem, was iemand die daar stopte...'t was een rode met een Zwitserse nr-plaat: VS (Valais), maar wellicht is 't weer een industrieel van onze kanten die daar zijn wagen inschrijft
bij heinz stond er een groen phaeton met zwarte BBS'en en mov'it remschijven zo groot als de velgen zelf.
Beestige combinatie.
Ook nog een orange exige met witte striping en een pgo speedster tegengekomen. Heel knap.
In de week op den E19 in tegenovergestelde richting een A6 break met led-lichten in de bumper zien rijden. Ik ken er maar eentje die dat heeft ... de nieuwe S6!
- Corvette C5
- Corvette C4 cabrio
- Ferrari F355 berlinetta
- Ferrari F430 F1
- Ferrari 550 Maranello
- Ferrari 348 TS
- TVR Tuscan
- Aston Martin DB9
- Lincoln Navigator
SL500
Ferrari (geen idee dewelke, twas donker en kzag hem vanop de kamer passeren en khad m'n bril niet op)
Mini cooper s
mercedes s klasse (laatste model)
enkele impreza's en evo's
en dat zal het zowat zijn.
Vandaag op terugweg naar huis een dacia logan. M'n eerste in het wild, een bulgaar dan nog, jammergenoeg geen foto ervan.
Comment