Indien dit uw eerste bezoek is, check dan eerst de FAQ door op bovenstaande
link te klikken. Mogelijk moet u register
vooraleer u kan posten: klik op de 'registreren'-link hierboven om verder te gaan. Om berichten te lezen kiest u het forum dat u wenst te bezoeken in bovenstaande lijst.
Mededeling
Collapse
No announcement yet.
FIA Formula One 2016 - European/Azerbaijan Grand Prix
Het is een buurland van Iran, als dat al geen Azië is
Is ook buurland van turkije :p !
Massa zou toch beter eens kijken of z'n remmen niet haperen want in beide vrije trainingen 2sec. trager dan teammaat... hoe langer die gast rijdt hoe trager..
Vond het best wel en vermakelijke race! Had treintje rijden verwacht maar toch wel redelijk wat inhaalpogingen gezien. Kimi mag wat mij betreft opzouten na dit seizoen, deed zelf geen poging om het tempo van Vettel te volgen en zo een gat te slaan tussen hemzelf en Perez van min. 5 sec om zo zijn tijdstraf te kunnen omzetten tot een podiumplaats.
Is ook al enkele jaren dat ik op het einde van een seizoen zeg dat ik het volgende seizoen niet meer ga kijken en bij elke nieuw seizoen kijk ik toch weer, om het met de woorden van ene zekere Jambers te zeggen: "wie zijn ze, wat doen ze, wat drijft hen". Nu hoop ik alweer op beterschap in 2017 met de nieuwe reglementen!
Comment