Indien dit uw eerste bezoek is, check dan eerst de FAQ door op bovenstaande
link te klikken. Mogelijk moet u register
vooraleer u kan posten: klik op de 'registreren'-link hierboven om verder te gaan. Om berichten te lezen kiest u het forum dat u wenst te bezoeken in bovenstaande lijst.
Heeft iemand een idee of dit een Individual of een Exclusive optie is ?
"Individual" bestaat niet bij Porsche, 't is "Porsche Exclusive". Wat Porsche Exclusive doet, sluit naadloos aan bij de uitrusting die nu gewoon op de optielijst staat, en die ook via "Porsche Tequipment" wordt aangeboden.
Zo stond b.v. bij de 996 de lederen bekleding van de binnenzijde van de deurdorpels op de optielijst, maar die is nu naar de "Porsche Exclusive" optielijst verwezen (als je de CC mag geloven). En omgekeerd, vroeger was het ingestanste Porsche-wapen in de hoofsteunen een "Porsche Exclusive"-uitrusting, nu staat 't gewoon op de optielijst.
De houten versnellingspook en handremgreep van jouw 4S stonden gewoon op de optielijst. Maar als je kijkt staan ze ook in 't aanbod van "Porsche Tequipment" voor de 996.
"Individual" is het in ieder geval niet, da's iets exlusief voor BMW en Volkswagen.
Comment