Indien dit uw eerste bezoek is, check dan eerst de FAQ door op bovenstaande
link te klikken. Mogelijk moet u register
vooraleer u kan posten: klik op de 'registreren'-link hierboven om verder te gaan. Om berichten te lezen kiest u het forum dat u wenst te bezoeken in bovenstaande lijst.
Waarschijnlijk meer dan je denkt.
Als ook merken als Rolls-Royce, Bentley, Maserati, Alfa Romeo met SUV's gaan komen en Audi van de TT een SUV uitvoering gaat maken, dan geeft het wel aan dat er vraag naar is.
Zelfs een sportwagen merk als Spyker had SUV plannen.
Ypres Lotus Day komt er weer aan ... dit jaar traditioneel op Onze Lieve Heer Hemelvaart dus op donderdag 14 mei.
Bezoekers zijn meer dan welkom & gratis toegang op de volgende locaties:
~08u00 - 10u15 : Grote Markt Ieper
~11u00 - 12u00 : Steenakker plein Wervik
~13u00 - 15u00 : Hippodroom Waregem
* timing kan afwijken naargelang de omstandigheden
Eigenaars van alle Lotussen jong en oud, Opel Speedster, Seven replika's & Tesla Roadster de inschrijvingen zijn nog steeds open.
Bezoekers kunnen op de bovenstaande locaties de sfeer komen opsnuiven en de kleurrijke Lotussen bekijken.
Spotters/fotografen/pers kunnen zich aanmelden via press@ypreslotusday.be
Last edited by ; 17/04/2015, 22:48.
Reden: detailwerk
Even een sidenote, die rode Exige lag bijna in de prak in de hoop de ideale lijn te pakken na mij voorbij te steken... alsof auto's in rook opgaan voor arrogante chauffeurs.
Comment