Indien dit uw eerste bezoek is, check dan eerst de FAQ door op bovenstaande
link te klikken. Mogelijk moet u register
vooraleer u kan posten: klik op de 'registreren'-link hierboven om verder te gaan. Om berichten te lezen kiest u het forum dat u wenst te bezoeken in bovenstaande lijst.
Coen Donckers (AudiParts) is goed bezig met zijn Audi Sport Quattro (wel een replica).
Had er een 4.2 V8 van een A8 ingestoken dacht ik, en zit er nu een 4.2 V8 van een RS4 (B7) in te lepelen.
Een tijdje terug zijn hier foto's verschenen van die Japanees met enkele Audi's in een knappe garage, waaronder een RS2. Hier een nog enkele details:
damned nice!!
Van de week ook bij een echte RS liefhebber in de garage geweest, om een paar recaro's op te halen. Verkocht deze aangezien er een paar andere in kwamen.
Even naar zijn persoonlijke collectie gekeken ...
blauwe RS2 / zwarte RS4 (B5) en daytonagrijze RS4 (B7) / rode RS6 (oud model) en zilveren RS6 (nieuw model) ... alles netjes 2 aan 2 in zijn garage
Comment