Indien dit uw eerste bezoek is, check dan eerst de FAQ door op bovenstaande
link te klikken. Mogelijk moet u register
vooraleer u kan posten: klik op de 'registreren'-link hierboven om verder te gaan. Om berichten te lezen kiest u het forum dat u wenst te bezoeken in bovenstaande lijst.
jep, en leaseplan laat het niet toe (2 jaar geleden toch nog niet)
'Longlife' intervallen mogen inderdaad niet toegepast worden, ze schrijven voor om het interval strikt volgens het onderhoudsboekje toe te passen. Ja duh, in mijn boekje staat om de 30.000km.
Ik veronderstel dan maar dat er geen Longlife interval bij Alfa bestaat. Longlife werd als eerste toegepast op de TDI's van VAG en werkt met een interval naar gelang oliekwaliteit (hoe ze het meten weet ik niet). Soit, gij kent daar veel meer van als ik, you tell me!
Mijn auto verbruikte de eerste 30.000km nauwelijks olie, onvoorstelbaar eigenlijk.
...en zolang mensen zoiets blijven denken, blijven alfatjes tweedehands weggaan voor weinig geld
hehe zalig he, mits goed en regelmatig onderhoud is dat blok WEL betrouwbaar, en het geluid en de prestaties die je er voor terugkrijgt zijn ongeloofelijk.
hehe zalig he, mits goed en regelmatig onderhoud is dat blok WEL betrouwbaar, en het geluid en de prestaties die je er voor terugkrijgt zijn ongeloofelijk.
Bekijk je favoriete video's, luister naar de muziek die je leuk vindt, upload originele content en deel alles met vrienden, familie en anderen op YouTube.
Comment