Indien dit uw eerste bezoek is, check dan eerst de FAQ door op bovenstaande
link te klikken. Mogelijk moet u register
vooraleer u kan posten: klik op de 'registreren'-link hierboven om verder te gaan. Om berichten te lezen kiest u het forum dat u wenst te bezoeken in bovenstaande lijst.
Graag gedaan! Zeer knappe kleurkeuze voor de GT-R, ook al zie ik liever rood of zwart op de GT-R
Ik zal u straks of binnen een paar dagen wel een pm'ke doen met een paar goede site's, in ruil daarvoor wil ik dan wel een keertje meerijden met de GT-R hé
No Prob komt in orde;
Die kleur blijft me ook bevallen, maar twijfel nu tussen deze en wit;
zwart wordt het niet, .. rood is .. ik weet niet wel sjiek maar niet mijn ding, om eerlijk te zijn vind ik rood enkel mooi .. op .. HOE CLICHé ben ik ..
een ferrari;
sorry dudes
In Genève zal ik wellicht een keuze kunnen maken na het in real life te hebben gezien.
Ik zie de BMW verkoper nog fronsen met zijn wenkbrauwen toen ik expliciet vroeg om alcantare seats ..
euh.. Leder is standaard (en keek me aan alsof ik een rare kwezel was)
De meeste comments over het interieur is dat het toch zeer degelijk afgewerkt is;
EN akkoord het zal geen porsche niveau halen, maar toen ik daar een offerte liet maken .. tikt het aardig door als je een alcantara lover bent zoals mij
Dat middengrijs ... oké 't past bij de kleur van de velgen, en daardoor oogt 'ie een beetje jet fighter ... maar ... wat een SAAIE kleur zeg.
ROOOOOD !!
Daar heb ik ok beetje schrik voor;
Ik kan er niet aandoen , wellicht komt de johnny in mij naar boven maar toch vind ik odnerstaande tuning geslaagd (op de achterspoiler na .. ik vind opzichte spoilers sowiezo maar niks)
Da's verre van een full-leather dash hoor, als het al echt leder is ..
HELA WILLIAM ik dacht dat gij ne GT-R lover waart .. nondedoeme zo kritisch zijn!!! waar slaat dat op
Farske
Ge hebt gelijk full leather is het niet;
Nissan Belgium heeft me deze ochtend gebeld;
Volgende week ben ik dus idd uitgenodigd om alle info omtrent de GT-R launch bij te wonen in Genève; Daar gaan ze ook zeggen wat als voorschot / deposit zal gestort moeten worden en wat ie dus gaat kosten.
Dus zodra ik het weet (wellicht dus dinsdag avond) kom ik het wel even posten!
Comment