Indien dit uw eerste bezoek is, check dan eerst de FAQ door op bovenstaande
link te klikken. Mogelijk moet u register
vooraleer u kan posten: klik op de 'registreren'-link hierboven om verder te gaan. Om berichten te lezen kiest u het forum dat u wenst te bezoeken in bovenstaande lijst.
ik las dit weekend het artikel ivm de A3 cabrio in Autowereld, en 'k denk dat ie irl wel nog meevalt! leuk detail is dat je de kap kan openen/sluiten tot een snelheid van om en bij de 50 km/u
Ik heb nog geen van beide in het echt gezien, maar ik zou de '1 Coupé/Cabrio opteren boven de A3 Cabrio. Misschien dat ik nog wat verander van mening nadat ik ze in het echt gezien heb, al zal het toch niet veel zijn..
Als je nu wegdenkt dat dit een 35i is en de stickers er nog afdoet, is dit toch wel een knap ding imo.
Al enkele keren in het echt gezien, vind het echt niet knap. Te kort afgekapt precies.
Prachtige ontopic bemerking! Da's 't grootste minpunt van de A3 cabrio, z'n korte, stompe, onelegante kontje.
Los daarvan : ik vind 'm wél knap (op enkele details na, zoals de "Alien"-koplampen met de sullige wannabe-LED-daglichten). Voor mij is 'ie de perfecte opvolger van de Golf Cabrio (2 volumes, 4 zitplaatsen, cabrio stoffen dak, beetje chiquer imago dan b.v. de Mégane of 206 cabrio oid).
Vergelijken met de '1 cabrio vind ik moeilijk. De '1 is niet de knapste BMW ooit, maar met wat uitrusting niettemin een knappe auto. De '1 cabrio is overduidelijk eleganter dan de A3, die wat koeler is, meer een blokje koud graniet. De BMW is gestrekter, heeft met z'n kontje (3e volume) ook een meer volwassen indruk. Enfin, smaak...
gisterenavond ook mijn eerste in het straatbeeld gezien, moet zeggen: hij is knap KLeurtje ws wel mijn ding niet meteen maar viel niet echt tegen. Dus in een betere kleurstelling
Ik heb nog geen van beide in het echt gezien, maar ik zou de '1 Coupé/Cabrio opteren boven de A3 Cabrio. Misschien dat ik nog wat verander van mening nadat ik ze in het echt gezien heb, al zal het toch niet veel zijn..
ik vind de BMW 1 Coupé/Cabrio ook veels knapper! De 1 Cabrio is ronduit fantastisch!!! Compacte cabrio mét stijl en een goed rijgedrag !
ik vind de A3-Cabrio sowieso al niet mooi, en met die LED's erop is het er gewoon over !
Ik heb hem daarstraks eventjes door de ruit van de showroom gezien, het was jammer genoeg gesloten.
Ik moet mijn mening toch eens herzien, een paar dagen geleden opteerde ik de '1 Coupé nog boven een A3 Cab. Voor mij staan ze nu ongeveer op gelijke hoogte, want die witte dat daar stond vond ik eigenlijk wel een knap ding. En dan nu die volledig zwarte met titaniumkleurige velgen in de test van AutoGids. Knappe verschijning imo.
Wat natuurlijk niet wegneemt dat ik de '1 Coupé knap vind, al heb ik deze nog niet IRL gezien. Ben benieuwd om deze eens tegen te komen..
Ik ben vanmiddag bij de Autdi-dealer binnengestapt, en ik moet zeggen: deze wagen is helemaal niet lelijk. Ik had hem al een 7/10 gegeven in het betreffende topic onder "Die of dat", en ik zou daar echt geen punten afhalen.
Aan mijn vriendin vroeg ik naderhand: A3 Cabrio of EOS? A3 dus. En ik vind hetzelfde. En als je nog verder kijkt in deze klasse, dan vind je een hoop CC's, een Beetle Cabrio (die me zeker niet kan bekoren) en 1-reeks Cabrio. Dan moet ik besluiten dat de A3 Cabrio de knapste in zijn klasse is.
De kofferruimte met het dak open valt eigenlijk nog best mee. Ik ben geen cabriospecialist, maar ik had minder verwacht toen ik de kofferklep met het dak open open trok. Dat dat neemt echt weinig plaats in beslag. Als je je niet bukt, zie je niet eens dat het dak erin zit. Eén nadeel aan de klep zelf: ze is redelijk klein.
Na te hebben plaatsgenomen achter het stuur, heb ik me "achter mezelf" gezet op de achterbank. OK, het is er klein, en OK, de rugleuning staat vrij recht, maar al bij al valt het nog mee. Ik heb het al gezegd: mijn zetel (vooraan dus) staat altijd ver naar achter. Het feit dat ik achter mezelf kàn plaatsnemen is dus sowieso al niet slecht voor een auto als deze cabriolet. In een Volvo C30 kan ik immers helemaal niet achter mezelf zitten. Echt niet. Meer: in een C30 kan er niemand achter mij. Zelfs geen vijfjarige. Dàt is pas erg.
Ik kan me zeer goed inbeelden dat er mensen zijn die voor de A3 Cabrio vallen. En dat typische Audi-interieur (incl. afwerkingskwaliteit) is dan natuurlijk mooi meegenomen.
Comment