Indien dit uw eerste bezoek is, check dan eerst de FAQ door op bovenstaande
link te klikken. Mogelijk moet u register
vooraleer u kan posten: klik op de 'registreren'-link hierboven om verder te gaan. Om berichten te lezen kiest u het forum dat u wenst te bezoeken in bovenstaande lijst.
Even iets heel anders nu , zijn er nog leden die soms dagen niet op het forum kunnen laat staan om iets te schrijven , soms dagen na elkaar dat het laatste bericht van 40 min geleden is en nog altijd van dezelfde persoon , ik log dan in maar er veranderd niks ik heb al ettelijke malen de webmaster een mail gestuurd maar die komt telkens terug wegens onbestaand adres nu is het weer een van de weinige keren dat ik er wel op kan en bij deze profiteer ik er van en hoop dat de persoon of webmaster het leest , dank bij voorbaat ,
Adam Opel
Dit post je best in 'feedback' en dan hopen dat er een moderator wakker wordt, ijdele hoop waarschijnlijk maar proberen kost niks en bij Atenza wil het soms wel eens lukken
Een "echte" autoliefhebber is voor mij iemand die alle soorten wagens kan waarderen.
2018 - Mercedes A200 (163 pk) AMG-line in Iridium Zilver
Ik merk het aan het momentaan gebruik, dat ligt dan 2-3 l/100 km hoger, en motor valt idd niet uit aan het licht.
Ik zie ook in de bc bij de zwaarverbruikers dat er een meerverbruik is door de achterruitverwarming, terwijl die niet aanstaat, dit slaat ook op het regenereren.
Beste,
Komt er bij een koude start in de BC bij grootverbruikers ook de hele tijd de melding van de achterruitverwarming ? deze gaat de hele tijd aan en uit bij mijn astra..., als de motor warm is, blijft deze melding weg. Het lampje in de knop van de achterruitverwarming blijft uit..
Na een software update gisteren is dit nog steeds zo..
Kan je dat in de instellingen niet instellen dat uw achteruit verwarming op moet springen bij het starten van de wagen?
Ben dat al tegengekomen in de menu's bij mijn Astra.
Komt er bij een koude start in de BC bij grootverbruikers ook de hele tijd de melding van de achterruitverwarming ? deze gaat de hele tijd aan en uit bij mijn astra..., als de motor warm is, blijft deze melding weg. Het lampje in de knop van de achterruitverwarming blijft uit..
Na een software update gisteren is dit nog steeds zo..
Nee, enkel wanneer de achterruitverwarming effectief aan staat en wanneer hij aan het regenereren is, voor de rest nooit op andere momenten (Zafira Tourer 2.0 cdti)
- De bluetooth verbinding werkt niet altijd, moet dan de auto terug resetten en de telefoon instellen
- USB happert regelmatig bij het scrollen met de draaiknop naar andere liedjes
Kan je dat in de instellingen niet instellen dat uw achteruit verwarming op moet springen bij het starten van de wagen?
Ben dat al tegengekomen in de menu's bij mijn Astra.
Kan nergens in de instellingen op of afgezet worden.
Kan nergens in de instellingen op of afgezet worden.
Ik heb geen eco model, dus mijn achterruitverwarming kan niet opspringen bij
regeneratie van de roetfilter. Maar ik kan wel in de instellingen kiezen of de
achterruitverwarming bij het starten van de auto op of af moet staan.
Toets 'CONFIG'
Naar menu 'Voertuiginstellingen'
Sub menu 'Klimaat-/Luchtkwaliteit'
Daar kan je dan kiezen 'Autom. achterruitverwarming': Aan of Uit
Mijn auto is een goed jaar oud, ik weet niet of het bij de nieuwere
of oudere modellen anders is.
Voor degene die interesse moesten hebben, ik doe de racechip van men 1.7CDTI 110PK weg omdat deze niet meer past in de 1.6CDTI. Ik heb er meer dan 80.000km zonder problemen mee gereden. Mijn verbruik was met 0.3L/100km gedaald hiermee (met hetzelfde rijgedrag). Altijd zeer tevreden van geweest. <Let wel op dat je de juiste stekker hebt want er zijn verschillende versie's hiervan bij de 1.7CDTI!!
De Racechip doet zijn werk goed! Inderdaad lekker om op de autosnelweg een inhaalbeweging te doen.
Maar spijtiger nieuws: vandaag is het afdekplaatje van mijn afneembare trekhaak gestolen. Ik zit met een OPC-line achterbumper en nu is daar een lelijk gat in... Mailtje is verzonden om te horen wat een nieuw plaatje me moet kosten.
Miljaar, hiernet was het weer van dat, roetfilter vol blijft rijden. Ben dat echt wel beu aan het worden, doe meer dan 1000km per week en dan mag ik nog extra toerkes rijden omdat die stomme filter altijd vol zit.
Ik denk da ge misschien eens moet gaan overwegen om een andere roetfilter te laten plaatsen. Misschien dat deze te snel verzadigd raakt. Ik heb nu nog eens nooit een melding gekregen. Maar ik doe ook 1000km per week maar wel met een vlotte rijstijl .
DAILY: Opel Corsa A 1.3S - Astra F 1.7D - Astra F 1.7TDS - Astra F 1.8i - Astra H twintop 1.6 - Corsa D 1.7cdti- Astra H GTC 1.7CDTI - Astra H GTC 1.7CDTI - Astra J Sports Tourer 1.7CDTI - Astra J Sports Tourer 1.6cdti - Volvo V60 D3 Summum (huidige wagen) Astra F Cabrio 1.8 16v (huidige wagen) OLDIES: Kadett B, Kadett C1, Kadett D, Kadett E, Rekord D, Rekord E1, Vauxhall Chevette, Monza A1 3.0E
Begrijp dat ding echt niet deed vroeger veel stadsverkeer en nooit miserie gehad en nu constant vodden met dat ding. Mijn rijstijl is ook vlot, zeer vlot zelf :-).
Denk niet dat de leasing het leuk gaat vinden als ik de filter ga laten vervangen.
Ik zou het als lease maatschappij wel weten. Of ik laat de klant elke 5 dagen naar de garage gaan ervoor en betaal dat, of ik laat eenmalig de roetfilter vervangen...
Zou toch niet mogen als je zoveel kilometers doet dat je zo een problemen hebt met de roetfilter
Opel Vectra 1.6, Bouwjaar 1992, gekocht: 2000, (januari 2003: Total Loss)
Citroën Saxo 1.1 Bic 5-deurs, Bouwjaar: september 1998, gekocht: februari 2003 (Verkocht: augustus 2010)
Citroën C4 1.6 HDI 110 pk berline, Bouwjaar: maart 2007, gekocht: juli 2010 (Ingeruild: februari 2017)
Renault Megane Grandtour GT TCe 205 EDC 2017
Net iemand gespot met nrplaat 1-CKT- ofzoiets, zilvergrijze astra j met OPC-pakketje en trekhaak.
Ben z'n naam kwijt maar ben 'm al eens tegengekomen met de Corsa OPC in de ANAC wie o wie? Woont in Brasschaat dacht ik.
Jep da was kik
En ik zal mijnen trekhaak er eens afzwieren se !
Comment