Mededeling
Collapse
No announcement yet.
Skoda Octavia RS (2013)
Collapse
X
-
Comment
-
Ik heb van het testcenter in Kortenberg te horen gekregen binnen 2 maand. Dus als ik goed reken zal dat begin oktober maar zijn.
Iemand een idee of er veel korting zal kunnen onderhandeld worden? Spijtig genoeg is hij ook nog niet te configureren op de Skoda.be website. (vraag me af of er packs zullen zijn zoals bij de Elegance)
Had ook graag het verschil eens willen testen tussen een 180pk 1.8 en de RS. Maar blijkbaar is die 1.8 ook niet te testen???
Comment
-
Oorspronkelijk geplaatst door demaarten Bekijk BerichtenIk heb van het testcenter in Kortenberg te horen gekregen binnen 2 maand. Dus als ik goed reken zal dat begin oktober maar zijn.
Iemand een idee of er veel korting zal kunnen onderhandeld worden? Spijtig genoeg is hij ook nog niet te configureren op de Skoda.be website. (vraag me af of er packs zullen zijn zoals bij de Elegance)
Had ook graag het verschil eens willen testen tussen een 180pk 1.8 en de RS. Maar blijkbaar is die 1.8 ook niet te testen???Do not argue with an idiot. He will drag you down to his level and beat you with experience.
Comment
-
Het zal zeker een andere ervaring zijn. Heel veel prijsverschil is er niet, dus de keuze is al rap gemaakt. (BIV is wel 780 euro duurder). Gelukkig zijn we af van die 5000 euro Biv. Volgens mijn berekening zou het rond de 1700 euro moeten zijn.
Alleszins. Nog 2 maand aftellen om hem dus te testen. Ga wel al eens bij de dealer gaan kijken naar de niet RS combi. Zag gisteren een blauwe rijden...
Comment
-
Vandaag een bezoek gebracht aan de garage. Toch al een in de nieuwe combi gezeten. Ruime auto maar toch viel de koffer me wat tegen (mijn huidige Peugeot 5008 heeft toch een ruimere koffer). Heb ook alvast een prijs gekregen met korting voor een 1.8 TFSI full option. Zo heb ik alvast een idee welke korting ik kan verwachten voor de RS. Vanaf november valt de RS blijkbaar maar te bestellen. Ik ga zeker beide modellen eerst eens testrijden ( de 1.8 en de RS).
Comment
Comment