Indien dit uw eerste bezoek is, check dan eerst de FAQ door op bovenstaande
link te klikken. Mogelijk moet u register
vooraleer u kan posten: klik op de 'registreren'-link hierboven om verder te gaan. Om berichten te lezen kiest u het forum dat u wenst te bezoeken in bovenstaande lijst.
Zijn de S5-velgen niet è. De S5 velgen zijn die dubbel 5-spaaks velgen. Dit zijn 5-spaaks Y-design velgen. Ik heb even gecheckt. Het is het Milano bruin leder (Amaretto is van A4/A6/A8 ) en dan in combinatie met alu inleg of zelfs laurelhout muskaatbruin.
Hoe meer ik hem zie, hoe schoner ik hem vind. Ik vind het persoonlijker een pak knapper dan de 3 coupé En die vond ik al schoon.
Ah, die velgen van juist hierboven, die zijn ook knap, maar de S5-velgen blijven de mooiste vind ik. Ze op een gewone A5 zetten is misschien een beetje wannabe maar dat kan mij niet bommen. Ik zou dus ook dat Milano nemen met aluminium inleg, wij hebben ook zo'n combo in de 335d en het is echt prachtig. Qua buitenkleur ben ik nog niet zeker wat er naast zwart ook nog allemaal past bij dat Milano.
zou ik een S-line nemen met de velgen van de S5 hierboven, en in die kleur, zo mooi!
Yup, ik denk er net hetzelfde over
S-line, meteoorgrijs, S5 velgen, eventueel ook sportpack en S5 grilleke
als ge zoveel geld betaald voor nen auto, dan wil ik hem volledig zoals ik het wil ook ... als dat nu overkomt als een S5 kan mij dat niks schelen. Als ge er S5 logos op plakt en V8 langs de zijkant en al ... ok, dat is er over
Kan er ook niet aan doen dat ze de (imo) mooiste dingen enkel op de S5 zetten en niet beschikbaar maken als optie op de A5. S bumpers kan wel, maar S velgen etc niet ... om de S wat exclusiever te houden is ook dikke BS, iedereen kan aan S-velgen geraken als je dat nu echt wil.
Als je een S-line neemt, kan je maar kiezen tussen 3 velgen, hoe belachelijk is dat.
Btw, bedankt voor de fotos van de de S-line velgen op de A5 ... ik zat met die van de A6 in m'n hoofd
Ja, heb het bij de laatste foto's ook ondervonden. Ik zou de instellingen bij mijn gsm eens moeten nakijken maar vond het daarstraks toch de moeite om deze S5 op foto vast te leggen.
Daarstraks ben ik even met M-optic iets gaan drinken op een terras op de markt van Maaseik toen er een zilvergrijze A5 3.0 TDI met prachtige 19" velgen (een hollander) voorbij reed. Opvallend was hoe de mensen opmerkingen maakten over deze wagen en het toch wel sportieve geluid van deze diesel.
Het is echt een prachtige wagen.
OO 00 OO
Ik ben BMWMB, alias NDDVDB.
Mijn levensmotto: je kan beter lenen voor een huis dan voor een boot.
Comment