Indien dit uw eerste bezoek is, check dan eerst de FAQ door op bovenstaande
link te klikken. Mogelijk moet u register
vooraleer u kan posten: klik op de 'registreren'-link hierboven om verder te gaan. Om berichten te lezen kiest u het forum dat u wenst te bezoeken in bovenstaande lijst.
'k weet eigenlijk nog niet of ik je bij onze eerstvolgende ontmoeting al meteen op je bek ga timmeren, eigenlijk. misschien moet ik 't nog een tijdje uitstellen of zo.
Wacht er nog even mee dan liefst, dat houdt de spanning er een beetje in.
't Is wel geen oldtimer maar we gaan in de mijne proberen de tempomat in te bouwen, imo de enige optie die hij echt mist
als je wilt komen spieken, de mijne heeft da
trouwens proficiat, heb de foto's van uw 126 gezien, man zo'n wagen, zééééér stijlvol, goed zorg voor dragen hé
Oorspronkelijk geplaatst door Stefaan van deynzeBekijk Berichten
als je wilt komen spieken, de mijne heeft da
trouwens proficiat, heb de foto's van uw 126 gezien, man zo'n wagen, zééééér stijlvol, goed zorg voor dragen hé
Zal ik zeker doen, ik sta er nog steeds van versteld dat dat mijn auto is als ik hem daar zo zag blinken onder het maanlicht van gisteren
Ik heb nu de uwe en RRD dezijne als voorbeeld, kan nie slecht komen zeker
We moeten dringend eens meeten he, dat ik uw collectie eens kan bezien
Comment