Indien dit uw eerste bezoek is, check dan eerst de FAQ door op bovenstaande
link te klikken. Mogelijk moet u register
vooraleer u kan posten: klik op de 'registreren'-link hierboven om verder te gaan. Om berichten te lezen kiest u het forum dat u wenst te bezoeken in bovenstaande lijst.
VW T-Roc: Studie in Genf - Das Targa-SUV aus Wolfsburg 28.02.2014
Targas kommen eigentlich von Porsche. Jetzt versucht sich die Konzernmutter am Halb-Cabrio: Die VW-Studie T-Roc mit herausnehmbarem Dach steht in Genf.
Wat mij opvalt: ook hier weer geen centrale verluchtingsroosters (zoals in de Up) en ook geen knoppen op het stuur.
Een bepaalde keuze of uit budget-overwegingen? Dit modelletje staat immers hoger in de markt dan de Up.
Ik zou niet gek opkijken als dit de nieuwe "Scirocco" zou worden.
VW heeft al geroepen dat de volgende generatie Scirocco heel anders zou worden dan de huidige.
Het ROC deel in de naam zou ook een hint kunnen zijn.
Ik vind zo'n concept goed passen bij de Porsche Macan. Daar een 3-deurs van maken en dan nog eventueel met een Targa-dak, ik denk dat dat nog een hit zou kunnen worden.
Volkswagens eerste compacte SUV komt bijna. Binnen enkele maanden zal het merk de T-Roc onthullen.
Volkswagen maakt zich op voor de onthulling van de T-Roc. De langverwachte compacte SUV deelt zijn techniek met de nieuwe generatie Polo, die eveneens dit jaar wordt onthuld. Toch zal de T-Roc qua afmetingen dichter bij de Golf zitten, maar wel onder de Tiguan.
In 2014 liet Volkswagen al de T-Roc Concept (foto's) zien, de directe voorbode van de auto die we dit jaar te zien krijgen. Het merk beloofde destijds dat de auto binnen 2 jaar op de markt zou komen, maar door de dieselgate heeft het project wat vertraging opgelopen. Van uitstel is zeker geen afstel gekomen, Volkswagen wil met de T-Roc een alternatief bieden in het populaire segment van compacte SUV’s.
De T-Roc wordt leverbaar met zo’n beetje dezelfde motoren als de nieuwe generatie Polo. Het aanbod zal bestaan uit 1.0 en 1.5 TSI-motoren, met meerdere vermogensversies. Ook de 1.6 TDI-dieselmotor maakt zijn opwachting.
Volkswagen liet in 2014 al weten met de T-Roc een compacte cross-over op de markt te willen brengen. In een presentatie van Volkswagen zelf is de productieversie opgedoken.
Volkswagen laat een computertekening zien van de definitieve T-Roc, een ietwat onduidelijke afbeelding waarop de contouren zichtbaar worden van de cross-over op basis van de volgende generatie Polo.
De T-Roc lijkt, in tegenstelling tot de gelijknamige concept-car die in 2014 is gepresenteerd, meer een kleine versie van de Tiguan te worden. De nieuwe compacte cross-over komt terecht in een segment waarin Volkswagen tot op heden niet actief was: dat van de B-segment cross-overs. Voor het eerst mikken de mannen uit Wolfsburg op auto's als de RenaultCaptur en NissanJuke. Op motorenvlak verwachten we de driecilinder 1.0 TSI als basismotor. Op termijn verschijnen mogelijk ook een GTE en misschien zelfs een volledig elektrische versie.
Een "echte" autoliefhebber is voor mij iemand die alle soorten wagens kan waarderen.
2018 - Mercedes A200 (163 pk) AMG-line in Iridium Zilver
Volkswagen is voornemens zijn SUV-portfolio behoorlijk uit te breiden. Zo spreekt het merk al enige tijd over de komst van de T-Roc, een auto die vandaag mogelijkerwijs is opgedoken.
De Braziliaanse uitgave van Car and Driver lijkt de nieuwe cross-over van Volkswagen namelijk op zijn omslag te hebben gezet. Als dit daadwerkelijk de definitieve versie is, lijkt de T-Roc sterk te leunen op Audi's Q2.
Terwijl de Audi Q2 kan worden gezien als de kleine broer van de Q3 lijkt de T-Roc dus een cross-over te worden die het gat opvult tussen de op stapel staande cross-over op basis van de Polo en de al bekende Tiguan. Lang heerste er enige onduidelijkheid over wat de T-Roc exact zou worden. Een eerder opgedoken afbeelding deed ons juist vermoeden dat T-Roc de naam zou worden van de 'Polo SUV', een auto die de Seat Arona als broer krijgt.
Op de cover van Car and Driver nemen we overigens ook de Virtus waar, een nieuwe sedan die Volkswagen in diverse groeimarkten gaat inzetten.
We houden nog een slag om de arm wat zijn authenticiteit betreft.
Een "echte" autoliefhebber is voor mij iemand die alle soorten wagens kan waarderen.
2018 - Mercedes A200 (163 pk) AMG-line in Iridium Zilver
Volkswagen heeft zijn marketingmachine een zwengel gegeven. Het resultaat daarvan uit zich vandaag in de vorm van een teaservideo voor de T-Roc.
Volkswagen trekt op 23 augustus het doek van de T-Roc, een cross-over die een kleine stap onder de Tiguan in de line-up van Volkswagen komt te staan. De T-Roc is de productieversie van de gelijknamige concept-car uit 2014 (foto 10), al was dat model beduidend kleiner dan de auto die Volkswagen in de ontwikkelingskamers heeft staan.
De T-Roc krijgt een digitaal instrumentenpaneel mee in de stijl van de gefacelifte Golf en de nieuwe Polo. Op motorenvlak verwachten we de driecilinder 1.0 TSI als basismotor. Op termijn verschijnen mogelijk ook een GTE en misschien zelfs een volledig elektrische versie.
De op het MQB-platform geplaatste T-Roc is tijdens de IAA van Frankfurt, die in september plaatsvindt, van dichtbij te zien.
Een "echte" autoliefhebber is voor mij iemand die alle soorten wagens kan waarderen.
2018 - Mercedes A200 (163 pk) AMG-line in Iridium Zilver
Comment