Mededeling

Collapse
No announcement yet.

Volkswagen T-ROC.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Tijd
  • Tonen
Clear All
new posts

  • #21
    IS DIT EEN T-ROC R?

    VOOR DE LENS: SPORTIEVE VOLKSWAGEN T-ROC

    Volkswagen is aan het testen geslagen met wat lijkt op een sportieve variant van de T-Roc. Mogelijkerwijs hebben we hier zelfs te maken met een volwaardige T-Roc R.

    Volkswagen voert momenteel testwerk uit met een T-Roc met ogenschijnlijk sportieve aspiraties. De auto is van zijn mistlampen ontdaan, al moet de auto het verder wel weer met nep-luchtopeningen doen. Zeer waarschijnlijk is het bumperwerk op deze auto dan ook niet helemaal definitief.

    Aan de achterzijde zijn meer bewijzen te vinden voor het feit dat hier mogelijk een T-Roc R rondgaat. Onderaan de bilpartij van de T-Roc monteert Volkswagen namelijk vier uitlaateindstukken. De iets dichter tegen het asfalt liggende cross-over is in dit geval vierwielaangedreven, zo meldt het 4Motion-plakkertje rechts op de klep.

    Mocht dit daadwerkelijk een T-Roc R zijn, dan is zeer waarschijnlijk een zo'n 300 pk sterke 2.0 TSI verantwoordelijk voor de aandrijving. Dit vermogen wordt in dat geval via een zeventraps DSG-transmissie over de wielen verdeeld.











    Een "echte" autoliefhebber is voor mij iemand die alle soorten wagens kan waarderen.

    2018 - Mercedes A200 (163 pk) AMG-line in Iridium Zilver

    Comment


    • #22
      Te gek!

      Verstuurd vanaf mijn A0001 met Tapatalk

      Comment


      • #23
        concurrent voor de in huis Cupra Ateca
        Klik voor topic 1990 BMW 535i E34 manueel 6cyl

        Comment


        • #24
          Oorspronkelijk geplaatst door Liquid Li0n Bekijk Berichten
          concurrent voor de in huis Cupra Ateca
          Nope

          Verstuurd vanaf mijn A0001 met Tapatalk

          Comment


          • #25
            Oorspronkelijk geplaatst door Namaz Bekijk Berichten
            Nope

            Verstuurd vanaf mijn A0001 met Tapatalk
            waarom niet dan, als deze ook de 2.0 met 300pk krijgt
            Klik voor topic 1990 BMW 535i E34 manueel 6cyl

            Comment


            • #26
              Oorspronkelijk geplaatst door Liquid Li0n Bekijk Berichten

              waarom niet dan, als deze ook de 2.0 met 300pk krijgt
              Omdat dit een pak kleiner is dan de Ateca.
              Dit moet je vergelijken met de Arona, maar die krijgt geen Cupra variant.

              Je kan er dus vanuit gaan dat die T-Roc R een pak sneller zal zijn als de Ateca. Nog niet zo crazy als de RSQ3, maar veel zalt niet schelen.



              Verstuurd vanaf mijn A0001 met Tapatalk


              Comment


              • #27
                De T Cross is toch de tegenhanger van de Arona?

                De T-Roc en Q2 zijn eigenlijk wat apart dus. Want de Ateca is een Q3, Tiguan, Karoq concullega
                Klik voor topic 1990 BMW 535i E34 manueel 6cyl

                Comment


                • #28
                  Ik heb begin dit jaar de T-Roc, Q2 en Arona vergeleken voor mijn vrouw, en uiteindelijk de Arona besteld.
                  De T-Roc is toch nog wel een stukje ruimer dan de Arona en de Q2 hoor.
                  Op papier is het mss niet veel, maar hij toont ook gewoon een pak volwassener als je er in zit.

                  T-Roc :
                  lengte voertuig (mm) 4.234
                  breedte voertuig (mm) 1.819
                  hoogte voertuig (mm) 1.573
                  Q2
                  engte voertuig (mm) 4.191
                  breedte voertuig (mm) 1.794
                  hoogte voertuig (mm) 1.508
                  Arona
                  lengte voertuig (mm) 4.138
                  breedte voertuig (mm) 1.780
                  hoogte voertuig (mm) 1.543

                  Comment


                  • #29
                    OPGEPOMPT EN AFGEPLAKT

                    GESNAPT: VOLKSWAGEN T-ROC 'R'

                    Volkswagen is al even aan testen met een sportieve variant van de T-Roc. Het is die afgetrainde cross-over die nu weer is opgedoken.

                    Cross-overs van Volkswagen en het GTI-label gaan niet samen. Medio vorig jaar werd dat duidelijk toen Herbert Diess, inmiddels CEO van de Volkswagen Group, tegenover het Engelse Autocar stelde dat de aanduiding 'GTI' alleen voorbehouden is aan hot hatches. De sportieve versie van de T-Roc op deze foto's is dan ook zeer waarschijnlijk de knalharde R-versie!

                    Niet alleen ligt deze ingepakte T-Roc beduidend dichter tegen het asfalt, zijn bumperwerk en wielen wijzen tevens op de aanwezigheid van een potente machine onder de motorkap. Wie nog niet is overtuigd, moet even een blik werpen op het achterste van de T-Roc, waar aan weerszijden van de achterbumper dubbele uitlaateindstukken zichtbaar zijn.

                    Als dit inderdaad een T-Roc R is, zetten we in op een 2.0 TSI die zo'n 300 pk opwekt. Op een eerder testexemplaar, nog niet voorzien van het definitieve bumperwerk, was het 4Motion-label op de achterklep te zien. Ga logischerwijs dus uit van vierwielaandrijving.









                    Een "echte" autoliefhebber is voor mij iemand die alle soorten wagens kan waarderen.

                    2018 - Mercedes A200 (163 pk) AMG-line in Iridium Zilver

                    Comment


                    • #30
                      Hoorde daarnet de baas zeggen dat zijn vrouw was gaan testrijden met de Tiguan en de T-Roc en dat ze wss de T-Roc gaat bestellen.

                      Comment


                      • #31
                        OPENGEWERKTE T-ROC KLAAR VOOR 2020

                        VOLKSWAGEN T-ROC 'CABRIOLET' IN BEELD

                        Volkswagen beloofde eerder een open versie van de T-Roc en vandaag zien we daar de eerste foto's van!

                        Begin dit jaar deed Volkswagen een opmerkelijke aankondiging. Het merk liet namelijk weten dat het in 2020 met een cabrioletversie van de T-Roc op de proppen zou komen. Hoewel Volkswagen de afgelopen jaren volhield dat het met studiemodellen als de T-Cross Breeze en de T-Roc Concept vooruitblikte op nieuwe dichte cross-overs, blijkt er dus écht een open variant van zo'n hoogpotig model in het verschiet te liggen. Hoe de auto gaat heten, is vooralsnog onduidelijk. Het is natuurlijk goed mogelijk dat Volkswagen de toevoeging 'Breeze' van de uit 2016 stammende concept-car overhevelt naar de productieversie.

                        De open T-Roc verliest twee deuren ten opzichte van het dichte model dat we al even kennen. Met de auto mag Volkswagen aansluiten in het kleine rijtje fabrikanten dat het aandurfde om een open SUV te leveren. Nissan verkocht in onder andere de Verenigde Staten de in 2011 gepresenteerde Muarno Crosscabriolet en Land Rover heeft de eigenzinnige Range Rover Evoque Convertible in z'n portfolio. Natuurlijk kennen we open versies van auto's als de Mercedes-Benz G-klasse en Jeep Wrangler, maar die vallen eerder in de categorie 'terreinauto' dan deze Volkswagen.

                        Het is opvallend dat Volkswagen met een cabriolet komt, een carrosserievariant die door steeds meer autofabrikanten aan de wilgen wordt gehangen. In 2020 moet de auto op de markt verschijnen en fungeert dan mooi als opvolger van de BeetleCabrio. De open T-Roc zal gebouwd worden in de voormalige fabriek van Karmann die ook verantwoordelijk was voor onder meer de open versies van de Golf. Daar kunnen jaarlijks tot 20.000 open T-Rocs van de band rollen.









                        Een "echte" autoliefhebber is voor mij iemand die alle soorten wagens kan waarderen.

                        2018 - Mercedes A200 (163 pk) AMG-line in Iridium Zilver

                        Comment


                        • #32
                          Een "echte" autoliefhebber is voor mij iemand die alle soorten wagens kan waarderen.

                          2018 - Mercedes A200 (163 pk) AMG-line in Iridium Zilver

                          Comment


                          • #33
                            Lijkt een mooie opvolger voor de Golf cabrio van destijds te worden.

                            Comment


                            • #34
                              DAKLOOS DE WINTER DOOR

                              SNEEUWPRET MET DE VOLKSWAGEN T-ROC CABRIOLET

                              Liefhebbers voor cabriolets kunnen tegenwoordig zonder succes door de prijslijsten van Volkswagen bladeren, want alle cabriolets werden het gat van deur gewezen. Toch is er nog hoop voor de zonaanbiddende Volkswagenrijder, want het merk is druk in de weer met de ontwikkeling van een nieuwe cabriolet.

                              Een gecamoufleerd prototype van Volkswagens nieuwe cabriolet laat zich in plaats van op een zonovergoten plek, middenin de sneeuw betrappen door onze spionagefotograaf. Het gaat hier uiteraard om de komende T-Roc Cabriolet, waarvan de officiële naam overigens nog één groot geheim is. Een auto waarvan Volkswagen in 2016 al een concept-car liet zien en die vorig jaar februari officieel werd aangekondigd! Eerder kwamen we een gecamoufleerde variant in de stad tegen, nu doet hij zijn kunstje in de sneeuw. De T-Roc Cabriolet staat voor volgend jaar op de planning, maar aan de minimale spionage te zien, is Volkswagen al ver in de ontwikkeling van de auto.

                              Het ontwerp belooft daarentegen geen wereldschokkende verrassing te zijn. De compacte cross-over levert twee deuren in en krijgt daarvoor in ruil een stoffen klapdak. Een trucje die al eerder werd uitgehaald door Nissan en Land Rover met de Murano en Range Rover Evoque. De fabrieksbanden in Osnabrück moeten gaan draaien voor de T-Roc cabrio. Daar zagen al eerder cabriolets van Volkswagen, zoals de Golf Cabriolet, het levenslicht. De productie kan jaarlijks oplopen tot zo’n 20.000 dakloze T-Rocs.











                              Een "echte" autoliefhebber is voor mij iemand die alle soorten wagens kan waarderen.

                              2018 - Mercedes A200 (163 pk) AMG-line in Iridium Zilver

                              Comment


                              • #35
                                En der is bizar genoeg vraag achter.

                                Verstuurd vanaf mijn ONEPLUS A5000 met Tapatalk

                                Comment


                                • #36
                                  Waarom zou je met zoiets willen rondrijden?
                                  BMW X5 45e

                                  Comment


                                  • #37
                                    Oorspronkelijk geplaatst door kefkie Bekijk Berichten
                                    Waarom zou je met zoiets willen rondrijden?
                                    Omdat de Evoque te duur is... Zo simpel is het.
                                    Het gewone volk wilt ook.

                                    Mijn ding is het niet.

                                    Verstuurd vanaf mijn ONEPLUS A5000 met Tapatalk

                                    Comment


                                    • #38
                                      Juist de Evoque, nog zo'n raar ding.
                                      BMW X5 45e

                                      Comment


                                      • #39
                                        Een "echte" autoliefhebber is voor mij iemand die alle soorten wagens kan waarderen.

                                        2018 - Mercedes A200 (163 pk) AMG-line in Iridium Zilver

                                        Comment


                                        • #40
                                          Oorspronkelijk geplaatst door kefkie Bekijk Berichten
                                          Waarom zou je met zoiets willen rondrijden?
                                          Dikste +1 OOIT ! ! ! ! ! !

                                          Comment

                                          Working...
                                          X