Indien dit uw eerste bezoek is, check dan eerst de FAQ door op bovenstaande
link te klikken. Mogelijk moet u register
vooraleer u kan posten: klik op de 'registreren'-link hierboven om verder te gaan. Om berichten te lezen kiest u het forum dat u wenst te bezoeken in bovenstaande lijst.
Mededeling
Collapse
No announcement yet.
Custom Car Cleaning - 1951 Ferrari 212 Export Vignale Coupé
Met zo'n wagen onder je vingers kan je wel snel een "oh shit" moment hebben denk ik
Mooi gedaan Bart !
Was de lak nog origineel dan?
----------------------------------------------------------------------------------
2010 Porsche Cayenne S ---- Daily driver 2008 BMW 730dA (F01) Exclusive Line Plus ---- Daily driver (SOLD)
-------------------------------------------------------------------------------------------- It's like being in command of the Battlestar Galactica:
It might need half a starsystem to turn around,
but it'll do lightspeed, and has so much firepower even the
Cylons have respect for it...
--------------------------------------------------------------------------------------------
Nee, de lak was niet meer origineel, maar volgens de eigenaar een jaar of 10 geleden gerestaureerd. Ik moet zeggen enorm mooi en strak en ook met 'oude' lak.
Een 'oh shit' moment zal qua gevoel op elke auto hetzelfde zijn denk ik........alleen moet er bij deze nog dieper in de buidel getast worden
Degene die ik heb gebruikt in deze write up is momenteel nog niet te verkrijgen, maar een goed alternatief is de Blue B Gone. Zo'n chemische cleaner werkt minder voor het grove werk (bijv. echt aangeslagen binnenzijde uitlaten e.d.), maar voor dit fijne chroom / sierstrips / buitenkant uitlaten.........wauw
Oorspronkelijk geplaatst door Custom Car CleaningBekijk Berichten
Excuses voor de late reactie (druk druk druk) !
Degene die ik heb gebruikt in deze write up is momenteel nog niet te verkrijgen, maar een goed alternatief is de Blue B Gone. Zo'n chemische cleaner werkt minder voor het grove werk (bijv. echt aangeslagen binnenzijde uitlaten e.d.), maar voor dit fijne chroom / sierstrips / buitenkant uitlaten.........wauw
Net als andere auto's ook hier weer een eer om aan te mogen werken
De motor is tijdens de detail niet gestart geworden, máár.............begin mei ga ik met enig cliënteel naar Italië om daar de Mille Migla te bekijken en deels mee te rijden. Deze Ferrari rijdt ook mee dus ik ben heel benieuwd naar het geluid (...als ik nog iets kan horen aangezien we met een stuk of 10 Ferrari's die kant op gaan )
mille miglia is zeker de moeite! Mijn pa heeft vorig jaar met zijn kameraad mee gedaan met een triumph tr 3.
Dit jaar gaat em kijken, niet voor elk jaar weggelegd.
Comment