Heeft hier iemand ervaring mee?
Mededeling
Collapse
No announcement yet.
chiptuning bmw f10/f11 520dA
Collapse
X
-
Oorspronkelijk geplaatst door Kwint520d Bekijk BerichtenChiptuning van een bmw f10 520d. Blijkbaar gaat dit nog niet, of men moet een soort van powerbox laten installeren. Ik weet niet goed wat ik hier van moet denken.
Ik heb enkele weken geleden info gevraagd bij Heinz, CTH, Kempower en PPE.
Heinz en CTH konden mij verder helpen met een powerbox aangezien de stuurdoos nog niet aan te passen valt. Dit kon nog 2 maanden duren, maar evengoed nog 2 jaar.
Kempower en PPE hebben geen voorstel gedaan om een een powerbox te plaatsen.
Misschien dat er iemand op dit forum zit die reeds ervaring heeft met deze wagen.
Ik kan niets terugvinden over iemand die dit type wagen heeft laten tunen.
Ik blijf twijfelen of ik dit al dan niet zou doen.
Als iemand mij verder kan helpen, alvast bedankt.Last edited by The Swede; 10/07/2012, 01:49.Elwood: "Gelukkig weet er bij mij thuis ook niemand dat ik op Autoforum zit. Ik maak ze wijs dat ik porno kijk !"
Comment
-
Ondertussen zijn we 2 jaar verder en dit is het resultaat:
sinds vorige week viel het vermogen weg en begon de motor verschrikkelijk te trillen. Wagen werd getakeld en is sinds gisterenavond bij de dealer aangekomen. Vandaag diagnose. Voorlopig zijn 4 injectoren kapot twv 400€ per stuk. Als deze vervangen zijn gaan er meer diagnoses gebeuren. Waarschijnlijk zijn er ook meerdere sensoren stuk. Dit moet ik nog afwachten. De dealer wijt dit sowieso aan de powerbox. Daar sta je dan terwijl ik anders nog kon genieten van mijn premiumgarantie
Comment
-
Aiaiai. Waarschijnlijk zou uw motor ook vodden hebben gegeven zonder tuning, want de kwaliteit is niet meer wat het geweest is. Zonder tuning zou je er wss nog goedkoop vanaf komen (enkel werkuren, geen onderdelen).
Kennis van mij heeft op een E90 ook al twee keer vodden gehad, bobines kapot na 2,5 jaar en oliepomp na 4 jaar, in beide gevallen kwam bmw er toch nog in tussen omdat de onderdelen niet zouden kapot gaan als ze van deftige kwaliteit zouden zijn. Maar met een powerbox, vergeet het maar.
Comment
-
Vandaag meer nieuws gekregen. De injectoren zijn vernield plus werd er een cilinder geraakt waardoor deze niet meer gaat. Gevolg is dat ik volgens bmw dealer het motorblok moet vervangen. Kosten zijn volledig voor mij aangezien de waardes van het motormanagement niet conform waren met de normale waardes. Op de vraag of deze gegevens doorgestuurd werden naar de bmw holding konden ze mij niet op antwoorden. Indien deze op de hoogte waren gebracht van de externe module zou ik normaal gezien een document hebben moeten ondertekenen waarin ik zou afzien van de premiumgarantie. Verder zou het kostenplaatje komen op ong 12000€ ! Lijkt me bijzonder veel of vergis ik me?
De powerbox had ik vlak na het laatste onderhoud (begin augustus) laten verwijderen aangezien ik met de wagen op verlof ging. Dit 3 weken na het onderhoud. Je zou gaan denken dat goede wagens niet meer gemaakt worden.
De tuner is momenteel met verlof dus niet bereikbaar voor commentaar. Zou ik hun iets ten laste kunnen leggen?
Comment
-
Oorspronkelijk geplaatst door Kwint520d Bekijk BerichtenVandaag meer nieuws gekregen. De injectoren zijn vernield plus werd er een cilinder geraakt waardoor deze niet meer gaat. Gevolg is dat ik volgens bmw dealer het motorblok moet vervangen. Kosten zijn volledig voor mij aangezien de waardes van het motormanagement niet conform waren met de normale waardes. Op de vraag of deze gegevens doorgestuurd werden naar de bmw holding konden ze mij niet op antwoorden. Indien deze op de hoogte waren gebracht van de externe module zou ik normaal gezien een document hebben moeten ondertekenen waarin ik zou afzien van de premiumgarantie. Verder zou het kostenplaatje komen op ong 12000€ ! Lijkt me bijzonder veel of vergis ik me?
De powerbox had ik vlak na het laatste onderhoud (begin augustus) laten verwijderen aangezien ik met de wagen op verlof ging. Dit 3 weken na het onderhoud. Je zou gaan denken dat goede wagens niet meer gemaakt worden.
De tuner is momenteel met verlof dus niet bereikbaar voor commentaar. Zou ik hun iets ten laste kunnen leggen?
Comment
-
Oorspronkelijk geplaatst door cooper s Bekijk BerichtenKwint520d die in perfect Nederlands schrijft, met 10 posts, en precies wel kennis van zaken qua chiptjoening? Wie is er hier terug?
Comment
-
Oorspronkelijk geplaatst door Kwint520d Bekijk BerichtenVerder zou het kostenplaatje komen op ong 12000€ ! Lijkt me bijzonder veel of vergis ik me?
Comment
-
Ik denk dat jullie me met iemand anders verwarren. Ivm met het perfect nederlands schrijf ik maar juist hoe dat het hoort.
Ik kom gewoon niet vaak op forums maar het leek me goed om mijn ervaring hier te posten.
Maar ja goed,als hier sommige anders denken doen ze maar.
Bij een autoforum hoort het normaal gezien toch te gaan over alles wat autogerelateerd is ?
Comment
Comment