Indien dit uw eerste bezoek is, check dan eerst de FAQ door op bovenstaande
link te klikken. Mogelijk moet u register
vooraleer u kan posten: klik op de 'registreren'-link hierboven om verder te gaan. Om berichten te lezen kiest u het forum dat u wenst te bezoeken in bovenstaande lijst.
homejacking dus . Hopelijk is de man omnium verzekerd, kan de pijn verlichten, alhoewel zo'n feiten heel traumatisch kunnen zijn voor sommige mensen (het gedacht dat er iemand ongewenst uw huis binnendringt)
homejacking dus . Hopelijk is de man omnium verzekerd, kan de pijn verlichten, alhoewel zo'n feiten heel traumatisch kunnen zijn voor sommige mensen (het gedacht dat er iemand ongewenst uw huis binnendringt)
Verdorie, dat is slecht nieuws!
Mijn auto staat buiten en er is al wel een paar ingebroken in auto's in mijn straat. Telkens werden enkel de papieren meegenomen.
Ik haal dan ook telkens de papieren uit mijn auto 's nachts.
Het plezier om een auto te stelen met papieren gun ik die gangsters niet!
Ze moeten die criminelen bovendien wat strenger straffen vind ik persoonlijk!
2010 Audi A5 Coupé 2.7 TDI S-Line Multitronic
2015 Audi A4 Avant 2.0 TFSI Ultra S-tronic
[quote=E90N]Website we are waiting for you !!!!!!!
[quote]
Idem dito. Ik wacht op de website vooraleer een flyer in mijn auto te hangen. De flyers hebben geen nut zonder de website vermits dit de link is voor de inschrijving.
Comment