Indien dit uw eerste bezoek is, check dan eerst de FAQ door op bovenstaande
link te klikken. Mogelijk moet u register
vooraleer u kan posten: klik op de 'registreren'-link hierboven om verder te gaan. Om berichten te lezen kiest u het forum dat u wenst te bezoeken in bovenstaande lijst.
Xbox 360-gamers kunnen zich ondertussen al een maandje amuseren met de racer Test Drive Unlimited. In dit multiplayer-gerichte racegame kan je namelijk op een vrij arcade manier doorheen bochten scheuren en dat doe je bij voorkeur tegen real-life tegenstanders via Xbox Live.
Het spel staat ook nog voor PC, PS2 en PSP gepland. Van eerstgenoemde maakte uitgever Atari bekend dat het dit jaar niet meer zal verschijnen. Nochtans werd de game nog voor november 2006 voorzien, maar die datum blijkt nu niet haalbaar. Over de releasedate van de PS2- en PSP-versie maakte Atari nog geen verdere details bekend. Waarschijnlijk zullen ook deze twee versies iets later verschijnen dan oorspronkelijk gepland.
Bekijk je favoriete video's, luister naar de muziek die je leuk vindt, upload originele content en deel alles met vrienden, familie en anderen op YouTube.
2018 BMW M2 LCI - Mperformance exhaust/diffusor/spoiler
Wel beetje dom dat de bandjes al roken bij rustig te vertrekken of remmen
Gran Turismo heeft daar ook last van, hoe rustig je ook vertrekt of draait, die banden piepen en roken altijd...
Wel beetje dom dat de bandjes al roken bij rustig te vertrekken of remmen
Gran Turismo heeft daar ook last van, hoe rustig je ook vertrekt of draait, die banden piepen en roken altijd...
Idd, dat maakt het spel minder realistisch qua rijervaring. Ook het feit dat je makkelijk burnouts kan uitvoeren. Bij Gran Turismo lukt het niet altijd, bij mij toch.
Voorlopig vind ik GT4 nogaltijd de beste racegame en ik denk dat er geen verandering in zal komen.
Heb het net toch maar gekocht voor den 360, ik wou eerst wachten voor de PC om dan met een stuurtje te spelen maar ach nu rap in den 360 rammen en we zijn bezig leuk voor als ik me eens verveel.
Comment