Indien dit uw eerste bezoek is, check dan eerst de FAQ door op bovenstaande
link te klikken. Mogelijk moet u register
vooraleer u kan posten: klik op de 'registreren'-link hierboven om verder te gaan. Om berichten te lezen kiest u het forum dat u wenst te bezoeken in bovenstaande lijst.
Die smijten we dan in onze skinmap, en als we op een servahtje aan 't raggen zijn, kunnen we ons teamkleuren aandoen. Als je alleen S2't kan je natuurlijk ook andere colours dragen (mijn "Gulfje" blijft m'n favo, ik rijd er zo graag mee ).
De eerste karren die 'k zou doen, zijn de XFG, de XFR, de BF1 en de UFR. En misschien de Fox, ook.
Suggesties, wensen, ... ? Wat voor soort skin, simpel of druk, flashy of sober, sponsors of niet (en welke?), welke kleuren ?
Die smijten we dan in onze skinmap, en als we op een servahtje aan 't raggen zijn, kunnen we ons teamkleuren aandoen. Als je alleen S2't kan je natuurlijk ook andere colours dragen (mijn "Gulfje" blijft m'n favo, ik rijd er zo graag mee ).
De eerste karren die 'k zou doen, zijn de XFG, de XFR, de BF1 en de UFR. En misschien de Fox, ook.
Suggesties, wensen, ... ? Wat voor soort skin, simpel of druk, flashy of sober, sponsors of niet (en welke?), welke kleuren ?
Yep, de weekends zijn voor de madam, de familie, en de vrienden & vriendinnen. Vrijdagavond = Bar-Ã -bar avond (of 't Latemke), zaterdag = uitgangsavond (Gent, Kortrijk, Knokke), en overdag gaan we doorgaans shoppen en familiebezoekjes doen of slapen we gewoon 't weekend weg.
In de week zit ik hier alleen. M'n zoetie studeert nog en zit op kot in Gent, so.
Een beetje vanalles, maar vooral om in "teamverband" te S2'en. Omdat er nog veel demo'ers zitten hier, komen er waarschijnlijk nog demoskins bij ook, in dezelfde stijl. Dan kunnen we in "teamverband" (S2'ers + demo'ers) op demo-servers amok gaan maken.
Om elkaar te "herkennen", is een teamskin niet goed, hè, ze zijn quasi helemaal dezelfde.
'k Heb een zalig idee voor de team-skins. Eerste testversie (snel gemaakt) levert een coole look op, ik ga het idee nu eerst op de XFG in detail uitwerken.
't Is geen "eigen uitvinding", 't is een adaptatie van een bestaande (zij het oude en al lang niet meer geziene) kleurencombo.
Rothmans...
Ik werk er eentje uit, en post dan enkel skinnerprog-renders hier, zodat jullie jullie mening kunnen geven.
Het rothmans ding echter, yeah. 't Ziet er goed uit.
Laatste waar ik mee bezig was, was het hertekenen van het Rothmans-logo (wapenschild met krullen) zodat het een Autowereld-logo wordt.
Di is het origineel...
Dat wordt een quasi identiek, maar "Autowereld Racing" logo.
Het wapenschild bovenaan herwerk ik tot een computer, het rode vlakje van het schild wordt een computermonitor, waarin (jaja) een printscreen van de index van het forum komt te staan (weliswaar hypermini, dus quasi niet zichtbaar, maar 't is de gedachte alleen al die telt). Wat ik met de leeuwtjes doe, weet ik nog niet, ik vermoed dat ik langs de ene kant een demper/veer zet, en langs de andere kant een uitlaatpot, ofzo.
Of vinden jullie dat maar een stom idee, en mag ik het wapenschil met leeuwtjs gewoon overnemen?
De kleuren worden behouden, 't is te zeggen : het blauw blijft dat blauw, het rood blijft dat rood, maar het goud wordt vervangen door oranje. Het lijkt er erg goed op, en 't geeft iets meer de AW-kleuren weer.
De auto's worden dus grosso modo blauw met wit, met de Rothmans-typische lijnen erop.
Ik wil wel nog van jullie jullie mening of er sponsors op moeten/mogen komen, of niet. En zo ja : welke.
Nog andere sponsoren? Of houden we 't puur auto? Eerlijk gezegd zie ik een VTM-sticker nog niet zo cool staan op onze karren ... ook al is dat onze hoofdsponsor.
Let me know.
p.s.: O ja, sorry guys, maar op mijn versie van de skins komt er achteraan altijd een StuBru-sticker. Jullie mogen echter ook speciallekes aanvragen, hoor. Dus laat maar komen.
Comment