Mededeling

Collapse
No announcement yet.

Het grote ergernis topic deel V

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Tijd
  • Tonen
Clear All
new posts

  • Oorspronkelijk geplaatst door will Bekijk Berichten
    Ah ja, allochtoon mag niet meer gebruikt worden geloof ik eh ??
    Zou je ook aanstoot nemen moest hij witte mannen hebben gezegd?
    Van toen tot nu:

    MY2018 Renault Megane 1.5 TDCi
    #6 MY2014 Volkswagen Golf 7 Variant 1.6TDi
    #5 MY2018 Mercedes C180 W205: http://www.autoforum.be/forum/mijn-v...benz-w205-c180
    #4 MY2014 Peugeot 508sw 1.6HDI
    #3 MY2007 BMW E92 325i: http://www.autoforum.be/showthread.p...69#post4994369
    #2 MY2012 Volvo C30 R-design 1.6HDI: http://www.autoforum.be/forum/mijn-v...drive-r-design
    #1 MY1997 Golf 3 variant 1.9TDI

    Comment


    • Oorspronkelijk geplaatst door Glitchdj Bekijk Berichten
      Zou je ook aanstoot nemen moest hij witte mannen hebben gezegd?

      Eigenlijk is de officiële term 'zwarte' .... of waren het eerder mokka's ?

      Comment


      • Oorspronkelijk geplaatst door Glitchdj Bekijk Berichten
        Zou je ook aanstoot nemen moest hij witte mannen hebben gezegd?
        het waren dan geen witte mannen, maar petjes, stoners, wijfen, pépés, ...

        Comment


        • Oorspronkelijk geplaatst door will Bekijk Berichten
          Ah ja, allochtoon mag niet meer gebruikt worden geloof ik eh ??
          Oorspronkelijk geplaatst door Glitchdj Bekijk Berichten
          Zou je ook aanstoot nemen moest hij witte mannen hebben gezegd?
          Ik neem totaal geen aanstoot aan wat dan ook. Het is alleen dat hij bruine mannen gezegd heeft en ik toevallig deze week op de radio gehoord heb dat het woord allochtoon niet meer mocht gebezigd worden, dus was mijn idee dat hij dat ook gehoord had. Wat is daar mis mee ??

          Comment


          • Gisteren in Roeselare weer iets interessant.
            De situatie: ik rij op de voorrangsweg (van ring naar grote markt om 17h30, altijd al tof met camion-remorque) en kom aan een kruispunt. Ik heb dus overduidelijk voorrang op dit kruispunt. In de straat rechts staat een rij auto's te wachten, de eerste wil naar links (mijn richting uit), de rij er achter sluit goed nadenkend aan en blokkeert zo een zijweg van die straat. Een auto die van de hoofdweg kwam moest daar echter in, maar kon niet, waardoor er opstopping achter hem ontstond. Een voertuig dat van links kwam reed zomaar de baan over en stopte in het midden van de hoofdweg want er stond dus file. Daardoor konden mijn tegenliggers niet meer weg. Hierdoor kon de wagen die links moest niet meer weg. En toen was het wachten. Ik dacht even dat mijn luchthoorn ging oververhitten. Dan kwam er nog een oude pee solliciteren achter een muilpeer door teken te doen dat het wat kalmer mocht ... Jongens toch, bende mongolen samen altijd...



            Een mooi prentje. Ik heb mezelf extra groot getekend, vanwege mijn ego.
            Last edited by |) ][ |V| ][; 24/10/2012, 21:30.

            Comment


            • Iedereen die op een kruispunt stil staat, of aansluit terwijl ie kon verwachten dat ie het kruispunt niet kon vrijmaken, is in fout. En daar zijn luchthoorns voor uitgevonden.

              Comment


              • Dat is ook mijn mening. Ze staan er op gemonteerd voor zulke gevallen.

                Comment


                • ik wil dat zo hard op mijne auto

                  Comment


                  • Zoals reeds gezegd over apen vroeger en apen nu........ (indien apen aanstootgevend is mag desgevallend dit woord vervangen worden door primaten zoals ook reeds gezegd).

                    Comment


                    • Aan het kruispunt met de Wetstraat en de Handelstraat is dat dagelijkse kost. Daar staan dan nog lichten.
                      In plaats van een opening te laten voor wanneer de lichten veranderen sluiten ze toch aan, het licht voor die van de Handelstraat springt op groen met dan dikwijls een klaxonconcert als gevolg.
                      Op googlemaps is het trouwens mooi te zien.

                      Database error.
                      The database has encountered a problem.

                      Comment


                      • Maandag heb ik ook weer eens op mijn weekelijkse rit naar een naburige plaats de brommer gebruikt,in straat waar langs beide kanten autos komen.
                        Hier staan overal * van die erg leuke brede bloembakken* in deze straat om de 30 meter en je mag hier dus 50.
                        Ik reed dus met de scooter in deze straat aan 54/u nu was er ne jonge kerel met ne oude renault laguna die aan het bellen was terwijl hij mij roekeloos inhaalde.
                        Zo van die mannen *van kijk ik rijd met de auto en jij met de brommer* kapte effectief voor mij af,10 meter verder kwam hij vast in een rijdje voor de rode lichten
                        Kon het niet laten,om even wat meer te vertragen toen ik hem voorbij stak ,en dan mijn rit vervolgde vooraan in de rij ,en dan het kruispunt over stak,
                        en op mijn bestemming aan kwam

                        Oja voor dat ik in deze straat terrecht kwam,reed ik dus van mijn thuis uit op soort gelijke baan,enkel dit maal geen bloembakken.
                        Je komt nogal rap een voorrang van rechts tegen en wil dus mijn voorang nemen,maar een voertuig die mij deze voorang niet verleende knalde dus gewoon door.
                        Ik ging dus in de remmen,of stak er onder nu het grappige van al is, nog geen 8 meter verder zijn de lichten,die op die moment al op rood stonden
                        En dan komt er bij dat er nog eens wat autos voor stonden dus die 8 meter was al maar 5-6 meter,dus meneer stond vast.
                        Ik kon meteen tot vooraan rijden en bij groen licht als 1ste in bovenstaande straat inslaan

                        Comment


                        • Oorspronkelijk geplaatst door will Bekijk Berichten
                          Ik neem totaal geen aanstoot aan wat dan ook. Het is alleen dat hij bruine mannen gezegd heeft en ik toevallig deze week op de radio gehoord heb dat het woord allochtoon niet meer mocht gebezigd worden, dus was mijn idee dat hij dat ook gehoord had. Wat is daar mis mee ??
                          Absoluut niets, ik ging ervan uit dat het sarcasme was, mijn excuses ;-)
                          Van toen tot nu:

                          MY2018 Renault Megane 1.5 TDCi
                          #6 MY2014 Volkswagen Golf 7 Variant 1.6TDi
                          #5 MY2018 Mercedes C180 W205: http://www.autoforum.be/forum/mijn-v...benz-w205-c180
                          #4 MY2014 Peugeot 508sw 1.6HDI
                          #3 MY2007 BMW E92 325i: http://www.autoforum.be/showthread.p...69#post4994369
                          #2 MY2012 Volvo C30 R-design 1.6HDI: http://www.autoforum.be/forum/mijn-v...drive-r-design
                          #1 MY1997 Golf 3 variant 1.9TDI

                          Comment


                          • Gisteren fameus geërgerd aan een k*t in hare Seat.
                            Ok, kruispunten vastzetten moet je niet doen, dat is zo! Maar ook het omgekeerde kan behoorlijk frustrerend werken...

                            Ik wilde van thuis (Geel) over Westerlo naar Berlaar rijden om mijn dochter bij mijn ouders te brengen. Aan een kruispunt bleek het uitzonderlijk druk te zijn:


                            Ik zag net ervoor zwaailichten zeer traag rijden voor de file, en dacht aan een politieescorte van schoolgaande jeugd in groep of dergelijke. In ieder geval alls stropte. (bleek achteraf een ongeval te zijn van een ouwe die op een combi gereden was :-p)

                            Soit: We staan dus aan te schuiven Ik sta voor de lichten achter die seat. Het wordt Groen: Seat blijft staan... Niet dat het kruispunt volstond, maar aangezien verkeer van rechts via een bypass kon blijven doorkomen, bleef het daar druk (maar feitelijk al over het kruispunt, en die moeten aan ons voorrang verlenen)

                            Oranje, rood, Owkay...
                            Ik was al laat, dit hoefde er niet bij! Ik besloot al om rechts te gaan afdraaien en dan maar langs de E313
                            Ok! Groen! Komaan tr*t, rijden!... Nope! madammeke bleef staan, ik calxoneerde eens, achtermij deden er gewillig mee. Tevergeefs, wat gebaren maar niks bollen! Dan heb ik gewoon continu mijn claxon laten spreken tot het weeeeer rood werd.
                            Dan de volgende groene bleef ze WEER staan, ik was al een beetje achteruit gereden, gewoon er rond en rechts afgedraaid om mijn weg richting snelweg te vervolgen. Leuk zo een kwartier versch**ten aan één of andere kwezel.
                            Ik rij niet hard, ik vlieg laag
                            www.meevliegen.be

                            Comment


                            • Een beetje een soep deze morgen...

                              Eerst een container links die afgezet is, net aan een kruispunt. Dat maakt het nogal moeilijk om aan het rode licht te gaan wachten zonder dat anderen het gaan blokkeren.

                              Dan wil ik het kruispunt oprijden, maar wordt bijna aangereden door een tegenligger die links wil afslaan. En dan moet die ex-tegenligger achteruit want verrassing-verrassing, er komt een prioritair voertuig met defect blauw licht uit de straat gereden. En dan kan ik eindelijk het kruispunt over, en rijdt er een andere politiewagen achteruit. Ik vermoed dat die me gaat opschrijven voor rijden door het rode licht, maar als je goed kijkt, was ik al de stopstreep ruim gepasseerd, en werd het net groen voor het kruisende verkeer toen ik het kruispunt af reed.

                              Ik denk dat ik daar sjans ga hebben dat ik video heb, want zonder bewijs daar gaan claimen dat je niet door het rood reed wordt moeilijk. Hen gaan mogelijk claimen dat ik het kruispunt niet had mogen oprijden als ik niet wist dat het kruispunt kon verlaten, maar ik kon het kruispunt perfect op tijd verlaten voor het prioritaire voertuig, als de tegenligger niet plots voor mijn neus links afsloeg.

                              Comment


                              • Ik weet niet of die achteruit rijdende politiewagen U gaat opschrijven voor door het rood te rijden, het kan natuurlijk maar het bewijs van deze video zal ook niet zo makkelijk zijn (of heeft de video een time/date stamp? ). Want zoals wij ze hier nu zien kan deze video gelijk wanneer gemaakt zijn als je begrijpt wat ik bedoel.
                                Hier kon iets interessant gestaan hebben...

                                Comment


                                • Bwa, je hebt de straat, de politiewagen met nummerplaat zelf, ...

                                  Nu, ik weet het ook niet. De politiewagen claxonneerde ook niet, en deed nergens ook indicatie om me tegen te houden. Ik weet enkel niet waarom ie achteruit reed. Niet om een parkeerplaats te nemen, want daar passeerde hij. Heel vreemd...

                                  Maar goed, nog vreemder is dat iemand voor mijn neus links af slaat met een hoorbare sirene in aantocht, en een anonieme zonder werkend blauw licht .

                                  Comment


                                  • Het enige dat ik mij kan voorstellen bij dat achteruitrijden is dat die tweede wagen waarschijnlijk naar dezelfde plaats wil als die eerste anonieme wagen, anders lijkt het mij toch maar een zeer vreemd gedrag van die wagen...
                                    Hier kon iets interessant gestaan hebben...

                                    Comment


                                    • Oorspronkelijk geplaatst door will Bekijk Berichten
                                      Ah ja, allochtoon mag niet meer gebruikt worden geloof ik eh ??
                                      Maar nee, dat zijn gewoon die zelfverklaarde moralisten van De Morgen die op een mooie dag plots volledig ongevraagd op hun voorpagina plaatsten dat ze voortaan het woord allochtoon niet meer gaan gebruiken. Gevolgd door een hoop steunbetuigingen van ander links journalistenschorem, en nog eens 5 bladzijden extra daarover in de De Morgen van de volgende dag. Nu gebruiken ze de woordgroep "nieuwe Vlaming" . Alsof dat iets verandert.

                                      Comment


                                      • Oorspronkelijk geplaatst door Igor Bekijk Berichten
                                        Maar nee, dat zijn gewoon die zelfverklaarde moralisten van De Morgen die op een mooie dag plots volledig ongevraagd op hun voorpagina plaatsten dat ze voortaan het woord allochtoon niet meer gaan gebruiken. Gevolgd door een hoop steunbetuigingen van ander links journalistenschorem, en nog eens 5 bladzijden extra daarover in de De Morgen van de volgende dag. Nu gebruiken ze de woordgroep "nieuwe Vlaming" . Alsof dat iets verandert.
                                        Zal beschaafder zijn zeker,en mensen die minder slim zijn zouden mss wel denken dat het om een baby gaat gezien de term *nieuwe*
                                        Aleen als een *nieuwe vlaming* ingebroken heeft,zullen ook deze mensen het wel gaan snappen ?

                                        Comment


                                        • @wooter.

                                          als je u filmke bekijkt, dan zie je al dat die politiewagen aan de overkant al een tijdje stilstond . vermoedelijk wachtend op de 2de wagen, of verkeerd gereden.

                                          zowieso rijd je pas door het rood als je het licht VOOR het kruispunt op te rijden voorbij rijd als die rood is. jij bent op groen het kruispunt opgereden en je maakt je zo snel mogelijk weer weg van het kruispunt. ook al is het rood, je mag het kruispunt afrijden.

                                          die hebben je niet opgeschreven. zowieso als jij midden van een kruispunt stopt om een prioritair voertuig voor te laten, kan je onmogelijk een boete krijgen als je erna pas het kruispunt kan vrijmaken. geen zorgen maken. zelf dit filmke is duidelijk genoeg in u voordeel

                                          Comment

                                          Working...